Gmina Kuślin Gmina Kuślin

Najnowsze aktualności

Aktualności Zobacz więcej

 • 23 marca 2015

  Zapraszamy na szkolenie "Interaktywny Płatnik Plus"

  Szanowni Państwo, Nowotomyska Izba Gospodarcza oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział Nowy Tomyśl mają przyjemność serdecznie zaprosić przedstawicieli biur rachunkowych na bezpłatne szkolenie „ Interaktywny Płatnik Plus”, które odbędzie się dnia 9 kwietnia 2015r. Szczegóły szkolenia zostaną podane Państwu niezwłocznie po ich ustaleniu. W razie pytań prosimy o kontakt z biurem NIG tel. 61 44 20 185.

  więcej 
 • 20 marca 2015

  Akademia PARP - Nie ma usprawiedliwienia dla braku wiedzy o mobbingu

  Akademia PARP - Nie ma usprawiedliwienia dla braku wiedzy o mobbingu Wiadomość prasowa 19 marca 2015 Nie ma usprawiedliwienia dla braku wiedzy o mobbingu Dyskryminacja, mobbing, molestowanie - to nie są nowe zjawiska, choć dopiero od niedawna rozpalają emocje opinii publicznej. Skoro już wszyscy przypomnieliśmy lub uświadomiliśmy sobie, że one istnieją, warto zainteresować się nimi nie w formie sensacyjnej, ale w uporządkowany sposób. W sposób,...

  więcej 
 • 18 marca 2015

  XII Targi Ogrodniczo-Działkowe Powiatu Nowotomyskiego

  Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu zaprasza wystawców na XII Targi Ogrodniczo - Działkowe Powiatu Nowotomyskiego, które odbędą się w Trzciance k. Kuślina, w niedzielę 26 kwietnia 2015 r. Poniżej zamieszczamy niezbędne informacje, w tym Regulamin i Kartę Zgłoszeniową.

  więcej 
 • Czytaj więcej

  17 marca 2015

  Głosuj na Gminę Kuślin w konkursie "Podwórko Nivea"

  więcej 
Pokaż więcej